Będą dyskutować o oświetleniu ulicznym w czasie kryzysu energetycznego
Jak zapewnić bezpieczeństwo na drodze dla pieszych i nie zbankrutować? – to często stawiane pytanie przez skarbników, samorządowców, radnych. Na to pytanie będą szukać odpowiedzi uczestnicy konferencji organizowanej przez Gryficki Klaster Energii, która odbędzie się 23 listopada w Niechorzu.

– Jak ważna jest to materia świadczy to, że udział w konferencji potwierdziło kilkadziesiąt osób z Województwa Zachodniopomorskiego. Zgłosili się do nas przedstawiciel miast, firmy wykonawcze, uczelnie. Wśród gości będą przedstawiciele miasta Warszawy i Łodzi, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z poprawy bezpieczeństwa na drogach poprzez dostosowanie do potrzeb oświetlenia – mówi Mariusz Sowiński z Gryfickiego Klastra Energii.

Organizatorem konferencji jest Gryficki Klaster Energii we współpracy z Elektromontaż Rzeszów, LUG z Zielonej Góry oraz ZEG GRYFICE i Puchacz SPA w Niechorzu. Partnerami społecznymi wydarzenia są: Wielkopolska Izba Gospodarcza, Północna Izba Gospodarcza, Kołobrzeska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie “Z Pomysłem”, Fundacja “Na prąd”, Fundacja “Prawko Plus”.

Początek konferencji g. 10
Miejsce: Puchacz SPA Niechorze Aleja Bursztynowa