Dnia 22 marca 2024 r. w gabinecie starosty kołobrzeskiego przedstawiciele Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej: Aleksander Bolko, Andrzej Olichwiruk oraz Maciej Romański przekazali 15 zakupionych laptopów o wartości 24.000 złotych dla podopiecznych i opiekuna nowo powstałej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Gościnie.

– Od początku idei powstania takiej placówki w naszym powiecie, kołobrzeska Izba Gospodarcza bardzo angażuje się w realizację tego przedsięwzięcia, za co ogromnie dziękuję. Wiem, że przygotowywane są też kolejne darowizny od przedsiębiorców. Tyle dobrej energii, ile pojawia się wokół tego domu jest naprawdę niesamowite i wszystkim z tego miejsca ogromnie dziękuję! – powiedział podczas przekazania komputerów starosta Tomasz Tamborski.

Prezes Aleksander Bolko z Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej zapowiedział dalsze wsparcie dla placówki. Apteka Lawenda Gościno wyposaży dzieci w apteczki, kosmetyki, środki higieniczne oraz zestawy gier. Natomiast Firma Almako Małgorzaty Przybylskiej ufundowała voucher o wartości 5.000 złotych na zakup przyborów i artykułów szkolnych.  Kolejne firmy również wyrażają gotowość do udzielenia wsparcia.

Wszystkim zaangażowanym przedsiębiorcom dziękujemy i planujemy wspólnie kolejne akcje pomocowe.