Szanowni Państwo,
Zapraszam Państwa na telekonferencję, której tematem będą  możliwości uzyskania środków na działania przedsiębiorców z pieniędzy unijnych w ramach Koszalińsko – Kołobrzesko – Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych oraz działania w celu ustalenia priorytetów i środków pomocowych w przyszłej perspektywie. Głos przedsiębiorców w tej sprawie jest niezwykle ważny, szczególnie w kontekście obecnej sytuacji wynikającej ze stanu epidemii i zamrożenia działalności wielu branż gospodarki.
Telekonferencja zaplanowana została na dzień 17.04.2020r.,(piątek), godz. 10.00.
W celu uzyskania linku proszę o kontakt z Prezesem Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej Aleksandrem Bolko oraz przesłane swojego e-maila wraz z imieniem i nazwiskiem: bolko@kpbo.pl
W telekonferencji wezmą udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, m. in. pan Marcin Szmyt, Dyrektor Wydziału Zarządzania Strategicznego.
Serdecznie zapraszam do udziału w telekonferencji przedstawicieli Państwa Izby.
Z poważaniem,
Adam Ostaszewski
Pełnomocnik Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego ds. Koszalińsko
– Kołobrzesko – Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego Zintegrowanych
Inwestycji Terytorialnych
Poniżej link do krótkiej informacji na temat telekonferencji z dnia 17.04.2020 r. otrzymany przez nas od Pełnomocnika Urzędu Marszałkowskiego ds. Koszalińsko – Kołobrzesko – Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Pana Adama Ostaszewskiego: