Dnia 16 listopada 2019 roku odbył się XI Bal Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej. Podczas Balu przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na powstający w powiecie kołobrzeskim Dom Dziecka. Inicjatorem jego powstania jest Fundacja na Przekór Przeciwnościom. Dzięki uczestnikom XI Balu Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej, na ww. Dom Dziecka, udało się zgromadzić 24 000 zł.

Bal uświetnili swoją obecnością i programem artystycznym  Marian Opania & Wiktor Zborowski oraz pani Anastazja Studzińska występem skrzypcowym.  Podczas balu odbyła się licytacja obrazów: malarki Vanessy Pol-Zaborowskiej oraz Dariusza Kalety, ofiarowanych na ten cel przez malarkę osobiście oraz członka Zarządu Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej pana Mariana Jagiełkę.

Fundacja na Przekór Przeciwnościom wręczyła statuetki Przyjaciela Fundacji: Tomaszowi Tamborskiemu Staroście Kołobrzeskiemu oraz Kołobrzeskiej Izbie Gospodarczej za inicjatywę zbiórki środków na rzecz Domu Dziecka.

Dziękujemy Wszystkim Gościom, Darczyńcom oraz Artystom za udział w XI Balu Kołobrzeskiej Izby Gospodarczej i do zobaczenia za rok.